×
Náš salon Bioline Jatò Body concept Cryo T-shock geneO+ Doplňkové služby Co se děje Kontakt
Bioline Jatò
arrordown
bioline-logo

Jsme si jisti jednou věcí: pravé tajemství krásy tkví v kvalitě. Kvalita značky Bioline Jatò se vyznačuje kombinací vynikajících produktů,
metodami aplikace na obličej a masážními procedurami na tělo, které si můžete vychutnat v našem salonu.

Základní linie Bioline JATÓ

AQUA+, DOLCE+, PURA+, VITA+ celkové kosmetické ošetření včetně krku a dekoltu, peeling a čištění ultrazvukem, jedno barvení, odstranění chloupků, aktiví látka dle typu pleti, laser a aktivace Lasocare gelu, relaxační masáž, maska, závěrečný krém.

24.7 Naturalbalance

Unikátní přípravky zahalují pleť do vitamínů, minerálních solí a okysličujících aktivních látek získaných z ovoce, bylin a květin.

Specifická ošetření

Details of Beauty - Díky specifickým produktům a použitím nejnovější technologie minimalizuje vrásky v oblasti očí a rtů, posiluje tkáně víček, rozjasní oči a rty, zpevňuje dekolt a krk, potlačuje kožní nedokonalosti jako akné, tmavé kruhy a váčky pod očima, dodá plastičnost a svěžest.

DE-SENSE zklidňuje, chrání a snižuje výskyt příznaků kožní hypersenzitivity.

Superior ošetření

Primaluce - Probouzí jas pokožky obnovuje pokožku, poskytuje jí mimořádný jas a rovnoměrný vzhled, pleť je viditelně jasnější a mladší. Exklusivní synergie ovocných kyselin nabízí cílenou krásu předčasně stárnoucí, zhrubělé, nečísté pleti a pleti s tmavými skvrnami.


DE-OX C Evolution

Ošetření nabízí globální ochranu před škodami způsobenými vnějšími vlivy , působí jako štít chránící krásu, kompaknost pokožky a obnovuje přirozený jas. Kombinuje nejmodernější formy vitamínu C s inovativními aktivními látkami.

Lifting Code diffusion filler

Ošetření nejnovější generace, obsahuje formuli s vysoce koncentrovaným přírodním kolagenem a kyselinou hyalurunovou. Viditelně vypínající a vyplňující efekt je kombinovaný s biorevitalizačním a elastizujícím účinkem, zlepšuje kontury obličeje.

Age beauty secret - Probuzení vitálního kódu pleti

Mozaiková technologie probouzí v pleti její genetický kód vitality, je klíčem k mladistvému vzhledu.